Fraai model Florentijns ruim gebogen bijzetkast of commode met drie soepel lopende lades.Het is een meubel van prettig formaat in verguld en gelakt hout, met prachtige decoraties. Ideaal als bijzetkastje in living of hal, een echte blikvanger die men maar weinig tegenkomt...Wij raden u aan de foto's grondig te bekijken, zodat u de staat van behouden de bijzondere diversiteit van dit prachtige object volledig kunt waarderen.U kunt ook gebruik maken van de inzoomfunctie bij de foto's,zodat u het object naar wens grondig kunt inspecteren.Vragen? ..veilingmeester)Het item wordt zeer goed verpakt verzonden..Ophalen door U of een transportdienst behoord altijd tot de mogelijkheden!