Charmant model Florentijnse commode of bijzetkastje met drie laden en een dubbel gebogen blad, staande op gesneden poten. Wat dit meubelstuk echt onderscheidt, zijn de gebombeerde (gebogen) zijkanten. Het heeft een prettig compact formaat, uitgevoerd in verguld en gelakt hout en voorzien van schitterende decoratieve details. Wij raden u aan de foto's grondig te bekijken, zodat u de staat van behouden de bijzondere diversiteit van dit prachtige object volledig kunt waarderen.Vragen? veilingmeester)Het item wordt goed verpakt verzonden.Ophalen door U of een transportdienst behoord altijd tot de mogelijkheden!