Een antieke haardset in de vorm van een vogel (een reiger). In zeer goede staat, klaar voor gebruik.Afmetingen van de standaard: 53 cm hoog, basis 41x25 cm. De gereedschappen zijn ongeveer 65 cm hoog. Gemaakt van messing, kwaliteitsstuk, 5 kg.Persoonlijke noot: dit is een bijzonder zeldzaam model met een prachtige patina en in uitstekende staat. Je zult zo'n haardset niet snel ergens anders zien. 100% tevredenheid gegarandeerd.Wordt verkocht zonder reserve. Professionele, goed verpakte verzending. Wij garanderen een beschadigingsvrije levering, of uw geld terug.De sleutelwoorden zijn 'haardset', 'haardstel', 'kaminbesteck' en 'kamingarnitur'.