Een grote en fijn gemodelleerde bisque porseleinen beeldengroep van Madonna en kind, staand op een ronde voet, met een hoogte van 51 cm en een gewicht van 4385 g, waarbij het kind een bol vasthoudt met een metalen orb en kruisbeeld dat losjes bevestigd is. Niet gemerkt, zeer waarschijnlijk Brusselse porselein, midden 19e eeuw.Staat: Over het algemeen in een goede en zeer verzorgde staat. Twee vingers van de baby zijn beschadigd, verder is het goed.Deze veiling wordt zorgvuldig verpakt en verzonden per geregistreerde en verzekerde post.