Een prachtige Franse pendule in 2 originele kleuren brons.De klok is onbeschadigd .Het uurwerk is met touw ophang slinger en werkt perfect.De klok is geheel compleet en in museum staat.De opwind sleutel word mee geleverd .De klok word goed verpakt en verzekerd verzonden , ophalen kan ook op afspraak.