Prachtige originele complete pendule uitgevoerd in zwaar brons.Het uurwerk loopt en slaat zoals het hoort.De slinger is nummer gelijk met het uurwerk.Het uurwerk is gedateerd op 1875.Kortom een hele nette klok.De klok word goed verpakt en aangetekend verzekerd verzonden ..Kijk ook bij mijn andere advertenties voor de kandelaren die apart worden aangeboden ..Mij laatste 3 feet backs zijn van 4 jaar geleden en niet goed door dat ik niet kon verzenden in verband met 3 maanden ziekenhuis. De kopers hebben hun geld terug gekregen .