Fernand Léger (Na)Femme à la Cruche, ca. 1950Kleurige litho op geweven papier, naar een werk van Fernand Léger, geëtst door Jacques Villon in 1928.Gestempeld-ondertekend rechterondermarge en genummerd 53/300 in potlood linkerondermarge.Met 'Musée Fernand Léger, Biot' blindstempel onder rechtsonder marge.Aangegeven in de linkeronderhoek van de plaat: 'Lithografie naar het gravurewerk door Jacques Villon in 1928'.Afmetingen+ Grootte van het vel: 82,8 x 60 cm / 32,6 x 23,6 inch.+ Grootte van de afbeelding: 61 x 41 cm / 24 x 16,1 inch.Voorwaarde: In zeer goede staat met zachte vouwlijnen en kleine vlekken in de marges. Afbeelding zeer schoon met levendige kleuren.Houd er rekening mee dat de laatste afbeelding slechts een simulatie is, het kunstwerk is NIET ingelijst.We verzenden wereldwijd met DHL of vergelijkbare bezorgbedrijven.