Gerestaureerd model van de Hawker Siddeley 125, gemaakt door Fermo Denmark. Bij de restauratie werd de originele sticker overschilderd. Geheel is verder in goede toestand ,asbak vertoont geen sporen van corrosie.Mooi en duurzaam verzamelobject. Word veilig verzonden.