Een gesigneerd Barcelona shirt van Lionel Messi, de GOAT, die nu nog speelt. Professioneel op maat ingelijst door 'De Hand Van Maradona'.Het certificaat van echtheid is van Icons.com Op elk vlak is er voor kwaliteit en betrouwbaarheid gekozen.