Set van Antieke Regency stijlEen elegante set van twee Fauteuils in de klassieke Regency stijl (of Biedermeier stijl), populair in het begin van de 19e eeuw. Deze stoelen combineren een tijdloos ontwerp met verfijnde details.Gewicht: 10 KgHet zijn echt prachtige Fauteuil in Regency stijl.Voor een betere indurk zie fotos