Te koop aangeboden: een zeer gedetailleerd en zwaar bronzen beeld uit de Art Nouveau periode (ca. 1900). Het beeld stelt een gracieuze vrouwenfiguur voor die een tak met bloesem en een vogeltje boven haar hoofd houdt, een klassieke allegorie voor de natuur of de lente.Dit beeld is van hoge kwaliteit met een prachtig doorleefd patina. Het is een zwaar exemplaar van maar liefst 4,25 kg massief brons, wat getuigt van vakmanschap. Het beeld is gesigneerd op de voet (zie foto's).Kenmerken:Stijl: Art Nouveau / JugendstilMateriaal: BronsHoogte: 35 cmBreedte: 24 cmDiepte: 17 cmGewicht: 4,25 kgConditie: In goede antieke staat. Voorzien van schroefdraad aan de onderzijde, klaar om eventueel op een sokkel naar keuze gemonteerd te worden.Een eyecatcher voor de liefhebber van antieke kunst en Franse bronzen