Prachtige set van 2 vazen en een plantenbak van Franse faience in Art Nouveau-stijl van FRIE ONNAING.Gestempeld onder de basis , Nr. 488.De aardewerkfabriek van Onnaing in Noord-Frankrijk stond in de tweede helft van de 19e eeuw onder leiding van de familie Mouzin.De pottenbakkerij produceerde majolica tussen 1870 en 1900.Vazen: Hoogte: 22,5 cm breedte: 19 cm diepte: 10 cmJardinière : lengte 30 cm breedte 10 cm.Zeer goede staat gezien zijn leeftijd, geen schilfers, slechts kleine scheurtjes die niet zichtbaar zijn op de bodem van een van de twee vazen, lekt niet.De foto's maken deel uit van de beschrijving.Zorgvuldige en verzekerde verzending.