Fabergé-huis - Imperial Ei - Fabergestijl - hanger aan de binnenkant, volledig gestempeld, certificaat van echtheid inbegrepen - Emaille Imperial Ei van Fabergé met COA - Certificaat van echtheid - 24-karaats gouden afwerking - Emaille Het gaat om een gelimiteerde editie, zeer zeldzaam om emaille te vinden met een 24-karaats vergulde afwerking en meer dan 200 Oostenrijkse strass-steentjes van een prachtige glans. Het geheel is zo goed als nieuw. Waarde op de huidige markt 1000 tot 1500 euro