Uniek stuk decoratieve kunst, dit object getuigt van het verfijnde vakmanschap en de buitengewone kwaliteit die de reputatie van Fabergé bepalen. Geschikt voor verzamelaars of voor wie een vleugje luxe aan zijn interieur wil toevoegen, zal dit keizerlijke ei in de vorm van een olifant ongetwijfeld de aandacht trekken.Prachtig met de hand beschilderd in Limoges, Frankrijk. Het heeft de vorm van een eierdoos waarin een gouden olifant en edelstenen zitten.Beperkte editieDit voorwerp wordt geleverd met zijn originele doos, waarvan de afmetingen zijn: 12 cm (L) x 8 cm (l) x 7,5 cm (H).Gesigneerd « Fabergé, Limoges », handgeschilderd, aan de onderzijde.Periode: 20e eeuwAfmetingen: 7 cm (H) x 5 cm (diameter)Editienummer: 101. Fabrikant: FabergéLand van herkomst: FrankrijkStaat: Nieuw marktprijs 800 en hoger