Prachtig Fabergé-ei vintage van imperial geslepen kristal in robijnrood, verguld met 24-karaats goud, Rusland, gesigneerd en genummerd, jaren 1990.De onderzijde van de steun is voorzien van het Fabergé-stempel en genummerd 1283.Nieuw, doos geopend, in uitstekende staat.Lengte: 6,35 cm (2,5 inch).