Uit de Fabergé Romanov-smaragdgroene kristallen, uitgesneden—buitengewone keizerlijke ei-collectie.Fabergé - fantastische limited edition, gemarkeerd en genummerd, kristallen ei met gravure op een 22k vergulde standaard.Fabergé kristallen ei, genummerd.Uit de Fabergé-collectie, limited edition verzamel-ei.De afmetingen zijn als volgt: 7,5 cmBeperkte editie! VerzamelobjectIn zeer goede vintage conditie!Verzonden per aangetekende en verzekerde post.De familie Fabergé kwam oorspronkelijk uit Frankrijk, maar werd door religieuze vervolging gedwongen het land te verlaten. In de 18e eeuw vestigde de familie zich in Rusland. Peter Carl Fabergé werd geboren op 30 mei 1846 als zoon van een goudsmid. Na in de leer te zijn geweest bij verschillende meester-goudsmeden in Duitsland, Frankrijk en Engeland, keerde Peter Carl Fabergé terug naar Sint-Petersburg als een zeer begaafd ambachtsman. In 1885 schonk Peter Carl Fabergé het eerste keizerlijke ei aan tsaar Alexander III en werd al snel de beroemdste juwelier ter wereld.