Superieur verbonden geheel van dit technisch en pedagogisch handboek bestemd voor de opleiding van slagers en charcuterieurs.Het werk richt zich op de anatomische en praktische studie van de karkassen van de belangrijkste vleessoorten (rund, kalf, schaap, varken), waarbij de snijdingen, de nobele delen en de stukken bestemd voor consumptie in detail worden beschreven.De tekst benadrukt de benaming van onderdelen, de classificatie van vlees op basis van kwaliteit en gebruik, evenals de hygiëne- en presentatieregels.Deze handleiding illustreert de wens van de École Professionnelle de la Boucherie de Paris om een rigoureuze en gestandaardiseerde kennis over te dragen, door de ambachtelijke praktijk te plaatsen binnen een wetenschappelijke en pedagogische aanpak.F. Dangin - Kennis van de karkassen van vleesverwerkende en charcuterie dieren - 1977 - Deel I en II - Professionele School voor Slagerij van Parijs-> 214 pagina'sZeer goede staat van de binding, werk in de originele gedrukte zachte kaft, lichte gebruikssporen, gladde rug met rode titel, prachtige illustratie en titel op de voorzijde.Zeer goede binnenstaat, werk verrijkt met talrijke illustraties in en buiten de tekst, vers.Leveringsservice binnen enkele dagen verzekerd.