Charmant almanak van post en telegraaf, of Kalender voor het jaar 1900, geïllustreerd op de eerste pagina met een mooie chromolithografie gedrukt op dik karton. Van formaat 26 x 21 cm, toont het eerste paneel een uitzicht op het Grand Palais, met op de voorgrond een menigte bezoekers. Onderin staat de vermelding 'Buitenlanders bij de tentoonstelling'.Bevat in het binnenste deel een titelpagina en een vouwbaar opbergvak.Groene fluwelen doos. In goede staat, ondanks de lichte beschadiging en scheuren aan de randen van de illustratie, licht vervaagde kleuren. Enkele vlekken op de tweede bladzijde. Gaten in de hoeken.Mooi reclameobject gemaakt ter gelegenheid van de tentoonstelling van 1900.Tentoonstelling van 1900Almanak der Post en TelegrafenRennes, Oberthür, 190026 x 21 cm