Evert Jan BOKS (1838-1914) Spelen op de schommel Zeldzaam schilderij op doek (rentoileerd) in een prachtig lijstje ondertekend links onder door de grote kunstenaar Evert Jan BOKS (1838-1914), gelegen in Antwerpen en gedateerd 1898. Prachtig schilderij op doek, ondertekend linksonder en geplaatst in een prachtig lijst.De schilderkunst is rijkelijk tot leven gebracht door de personages.Uitstekende beeldkwaliteit en chromatische kwaliteit met heldere kleuren. Afmeting van de afbeelding zonder lijst (in cm): +/- 98 cm x 62 cmHet frame wordt verzonden per aangetekende post en is zeer goed beschermd. Vergeet niet om een blik te werpen op mijn andere objecten die te koop staan.Groepsaankopen zijn mogelijk; u betaalt dan slechts de prijs van één artikel. Het op de bovenstaande foto's getoonde lijst is door de verkoper of een andere derde partij aan het kunstwerk toegevoegd. Deze lijst wordt u zonder extra kosten meegeleverd, zodat u het kunstwerk direct na ontvangst kunt ophangen. De lijst wordt gratis aangeboden en wordt daarom niet beschouwd als een integraal onderdeel van het kunstwerk. Bijgevolg zal eventuele schade aan de lijst die het kunstwerk zelf niet beïnvloedt, geen geldige reden vormen voor het indienen van een klacht of het annuleren van de bestelling. #gallerycorner