portret jonge man , techniek : olieverf op doek , binnenafmeting doek : hg. 50 cm. br. 40 cm. .herkomst : eerdere eigenaar , geen documentatie , redelijke staat , verzending : zorgvuldig verpakt en aangetekend met verzekerd , verzonden.