Olieverfschilderij op doek uit de 18e eeuw tot het begin van de 19e eeuw, Europese school (Franse of Vlaamse).Verbeeld een genrestuk en een levendig landschap.Typische compositie: ruiters, personages in historische kostuums.Open landschap, hemel behandeld met een brede glacislaag, kleurenpalet bruin-ocker, iriserende blauwtinten.Oud massief houten chassis, houten sleutels (typisch vóór de 19e eeuw)Tableau reentoile op zijn eigen chassisNiet gesigneerdVerkocht zonder lijstAfmetingen 46 cm × 37,5 cm × 2,5 cmVerzonden door vervoerder MBE, geen verzending naar de VS.