Zeer zeldzaam!Monumentaal tableau van een burgerlijke woning, uit de ongeveer 18e eeuw.Olie op doek, feestscène, waarschijnlijk van een volgeling van de grote meester Claude Gelée, ook wel de Lorrain genoemd.De originel in het Louvre.Veel zeer interessante details.Niet uit het frame verwijderd, geen zichtbare handtekening.Enkele oude restauraties op de doek.Cadre monumental 120 x 100cmDe kwetsbaarheid en de grootte van het werk maken het niet mogelijk om het per post te versturen, maar u kunt indien gewenst een co-transport organiseren voor het vervoer.