Hoogwaardige opruimpartij met de volgende onderdelen:I : Frankrijk - vanaf 1944 tot en met 1959 inclusief betere series (zie close ups) tussen de MiNrs. 668 - 1271.Meest gebruikt/ongebruikt, maar mogelijk ook postfris. Ook Luchtpost aanwezig.II : Nederland - veel hoge waarden (!) maar met gebreken (2e keus). Niets op echtheid gecontroleerd. Legioenblokken in goede staat: V402 in 2 formaten (één met roestpuntje op achterzijde). V403 ook in mooie staat.III : DDR - complete vellen met elk 100 zegels!Vermeldingen van nummers, condities en waarden niet gecontroleerd.Bekijk de foto's voor een eigen indruk. Alles is afgebeeld.Gratis verzending binnen de EU.