Eugène TITOV (1969-)- De Sneeuwklokje Fee - gemengde technische olieverf in reliëf en goudblad op doek. Uniek werk.Een extreme verfijning, het delicate reliëf- en filigraanornament op een blad echt goud maken het tot een zeldzaam en betoverend kunstwerk.Olie op doek, gemengde technieken en vergulding met bladgoud, ondertekend links onder in een cartouche en getiteld in het Russisch op de achterzijde.Afmetingen doek: 60×50 cmPrachtige galerijlijst is inbegrepen bij de verkoop, afmetingen lijst 81x71cm. (waarde 290€)Russische artiest van internationale faam. Biografie (laatste foto's)Tentoonstellingen en veilingen: Frankrijk, Verenigd Koninkrijk, Duitsland, Nederland, Denemarken, Rusland, VS, China, Japan, enzovoort… De prijzen variëren van 3000 tot 8000 €.- Kunstbeurzen: Los Angeles, Tokio, Peking, Shanghai, Shenzhen-Recente privé-exposities: Moskou, Peking en Shanghai.Een door de kunstenaar ondertekend certificaat van echtheid wordt overhandigd aan de koper.Snelle en veilige verzending wereldwijd: UPS, FedEx, DHL.Gemakkelijke levering in China en Taiwan met minimaal douanekosten of zonder.We hebben een kantoor in Shanghai.Onze verzendkosten zijn inclusief verzekering op basis van de schatting van het werk.