Eugène Regagnon 1875-1957.Waterloop, onder de bomen.Eugène Regagnon toonde werk aan de Salon des Artistes Français in Parijs.Olie op doek.Ondertekend en gedateerd 1900 linksonder.KaderAfmetingen van het onderwerp: 52 x 63 cm.Afmetingen met lijst: 66 x 77,5 cm.Staat: een kleine oude restauratie.