Eugène Grasset (1845-1917)De feesten van Parijs, 1896De Meesters van de Affiche: Plaat 50.Lithografie op velijnpapier.Onderteken op de onderrand van het plaatje.Dimensies :+ Afmeting van het vel: 40 x 29 cm / 17,5 x 11,4 inch.+ Grootte van de afbeelding: 26 x 18,5 cm / 10,2 x 7,2 in.Conditie: In goede staat met lichte vouwen door hanteren en kleine vlekjes in de marges. De afbeelding is verder zeer schoon met levendige kleuren. Niet ingelijst.Geleverd uit de beroemde verzameling 'Les Maîtres de l'Affiche'.Blindstempel 'Les Maîtres de l'Affiche, Imprimerie Chaix' rechtsonder.Geprint door Imprimerie Chaix, Parijs."Les Maitres de l'Affiche" serie werd aangeboden als een abonnementsserie aan verzamelaars. Elke maand gedurende 60 maanden, van december 1895 tot en met november 1900, ontvingen abonnees per post 4 losse vellen (Maitres) met een omslagblad.We verzenden wereldwijd met DHL of vergelijkbare bezorgbedrijven.