Deze prachtige foto werd gepubliceerd door Magnum Photos in een zeer beperkte oplage (de print was slechts vijf dagen te koop).De afdruk is in mint condition en is nooit opgehangen of ingelijst.De achterzijde van de afdruk is ondertekend door de fotograaf. Ook is er een label met informatie en een citaat van Erwin Olaf op de achterzijde aangebracht.Direct gekocht bij Magnum Photos in New York.Velgafmeting: 15,2 cm x 15,2 cmMediumgewicht mat papier.