Ernest Rancoulet (1870-1915) Art Nouveau Sculptuur met Lamp – sculptuur, “Etoile de la Mer” – 46 cm – zinklegering met bronskleurige/meerkleurige patina – Circa 1900 – No Reserve Price
No Reserve PriceFraai en gedetailleerd uitgevoerd Art Nouveau sculptuur met lamp, Getiteld "Etoile de la Mer" Gemaakt door de bekende franse kunstenaar Ernest Rancoulet.- Het sculptuur is gesigneerd met Rancoulet.- Aan de voorkant van het beeld, zit een koperen plaat met de tekst, "Etoile de la Mer" par RancouletPrachtige voorstelling met meerdere mooie en zeer gedetailleerde details en attributen. (Zie foto’s.)- Deze voorstelling wordt zelden ergens aangeboden. Het sculptuur heeft een zeer mooie bronskleurige en meerkleurige patina.- Ernest Rancoulet was een zeer productieve en bekende franse beeldhouwer en tijdens zijn carrière produceerde hij vele kunstwerken in de Art Nouveau-stijl.- inclusief lamp.- De afmetingen zijn,Hoogte 46cm. / Breed 22cm. / Diepte 14cm.- Het gewicht van het Art Nouveau sculptuur met lamp is 2,1kg.Het prachtige sculptuur met lamp wordt zorgvuldig ingepakt, en snel en verzekerd verstuurd. (Gelieve geen verzending naar Azië & de Verenigde staten. De verzending naar Azië en de Vs is op eigen risico, van de koper.)