Ernest MarchéNemours, 1864 - Parijs, 1932Fontainebleau, De Kleine Poort van het KasteelparkSchilderij, olie op hout (mahonie)OndertekendSchilderij: 49,5 × 61 cmZeer mooie 19e-eeuwse lijst (prachtige vergulding): 75 x 85 cmZeer goede staatHistorie: tentoongesteld op het Salon des Artistes Français in 1902 (Parijs) op nummer 1122 ("Het kleine poortje van het park")