Prachtige ontworpen Art Nouveau vaas, een bekend design van Ernest Baptiste Leveille (1841-1913, Frankrijk)XL formaat Met centraal een grote geëmailleerde vergulde distelst met bloemknoppen De vaas is voorzien van rode, witte en zwarte kleurvlekken die mondgeblazen in het glas zijn verwerkt Bovenaan en rondom de vaas voorzien van vergulde decoratie Prachtige geplooide rand Gemaakt van glas, emaille, verguldAfmetingen : 25.5 cm hoogte x 22.5 cm lengte x 22.5 cm breedte Gewicht : 2482 gramZeer mooie staat, miniem letseltje aan de rand bovenaan van 0.5 cm (niet storend) Afkomstig uit Frankrijk, circa 1900Het object wordt uiterst zorgvuldig ingepakt en verzonden met Track&Trace.