Originele reclame-affiche uit 1952 door Eric Poncy (gesigneerd in de plaat onderaan rechts) voor de 33ste Foire Nationale du Comptoir Suisse in Lausanne, een belangrijke jaarlijks terugkerende handelsbeurs.Druk: Litho Klausfelder S.A. - Vevey / Zwitserland.Conditie B+ : normale vouwsporen, gesloten randscheurtjes. Afbeelding integraal gaaf. Zeer frisse kleuren.Verzending: gevouwen in verstevigde omslag met track & trace. Eric Poncy (1903-1983) was a Swiss artist born in Geneva. He studied at the Geneva School of Industrial Arts and later moved to Paris to further his training. He was a notable Swiss poster artist who created several posters for the Comptoir Suisse Lausanne, a major trade fair in Switzerland. His works are known for their vibrant colors and dynamic compositions.