4-delige set Enoch wedgwood (Tunstall) Ltd, Engeland.Decor Asiatic Pheasants in bruin, een klassiek Staffordshire patroon.De set bestaat uit:- 2 ovale serveerschalen, ca 30 x 24 cmBeide schalen zijn gaaf maar 1 schaal heeft een lichte verkleuring en lichte craquelé, passend bij de leeftijd.- 1 diepe schaal, doorsnee 21,5 cm en 8 cm hoog.Deze schaal heeft een haarlijnscheur zichtbaar in het licht (zie foto)- 1 kleine ovale schaal, ca 21 x 13 x 4 cmDeze schaal heeft een heel klein chipje aan de rand (zie foto)Geen restauraties, originele glazuur.