Geslepen kristallen decanteerfles met gegraveerde futures – in uitstekende staat – Geen veilingreserve.Deze elegante, facetgesneden kristallen decanteerfles heeft een fijn gegraveerde adelaar in vlucht, symbool voor kracht en vakmanschap. Het heldere kristallen lichaam is prachtig facetgesneden en wordt afgesloten door zijn originele bijpassende stop, waardoor het geheel een verfijnde en evenwichtige uitstraling krijgt. Een echte blikvanger op elke bar of vitrinekast.Historische contextGegraveerde kristallen decanteerflessen zoals deze waren bijzonder populair in Europa in het midden van de twintigste eeuw, toen traditionele glassnijtechnieken werden gecombineerd met figuratieve motieven. Dergelijke stukken werden vaak vervaardigd voor formele diners en speciale gelegenheden, en weerspiegelden status en verfijnde smaak. Tegenwoordig worden ze gewaardeerd als decoratieve objecten en als verzamelvoorbeelden van klassieke glasproductie.DetailsTijdperk: 1900–2000Land van herkomst: EuropaMateriaal: geslepen kristalglasStijl: VintageKleur: HelderAfmetingen: 25,5 x 9 x 9 (hoogte x breedte x diepte)Aantal artikelen: 1VoorwaardeIn uitstekende staat, zonder scheuren of chips. Het kristal is helder en stralend, en de gravure is scherp. Zeer goed bewaard voor zijn leeftijd.Een museumwaardig stuk, ideaal voor verzamelaars van vintage kristal of als een verfijnd decoratief accent.