Utagawa Kuniyoshi (1797 - 1861) - Ukiyo-e prentenJapanse houtsnede uit de 19e eeuwEndo Giemon Masatada (Endo Kiemon Natosugu)Uit de serie: Heroic Stories of the Taiheiki (Taiheiki Eiyuden)Gepubliceerd tussen 1846-1847 - Edo-periodeHier gaat het om nr. 13, met krijger Masatada die een hoofd op Nobunaga werpt...Afmetingen (op zicht): 24x36 cm, exclusief lijstKaderafmetingen: 41 × 53 cmPrachtig kader, maar de ets is hoogstwaarschijnlijk marouflage aangebracht, vastgelijmd op karton als achtergrond van het lijstwerk. Het is daarom niet mogelijk een foto te maken van de achterkant van de ets; zie de close-upfoto’s.Verkocht zoals op foto's, dank je wel.