Émile-Louis Picault (1833-1915) – sculptuur, “Victoria” (Grootste formaat van dit model) – 83.5 cm – Marmer basis + zinklegering met bronskleurige/meerkleurige patina – Circa 1900
XXL en prachtig uitgevoerd sculptuur staandt op een fraaie marmeren basis/sokkel. Getiteld "Victoria" Gemaakt door de bekende Franse kunstenaar Émile-Louis Picault (1833-1915)Vermoedelijk is dit formaat van maar liefst 83,5cm hoogte, het grootste formaat van dit model.- Het sculptuur is gesigneerd met E. Picault + Gietersmerk Fabrication française Paris, Made in France. (Zie foto’s.)- Getiteld aan de voorkant van het sculptuur met "Victoria" Prachtige voorstelling met meerdere mooie en zeer gedetailleerde details en attributen. (Zie foto’s.)- Deze voorstelling wordt zelden ergens aangeboden en al helemaal in dit formaat. Het sculptuur heeft een zeer mooie bronskleurige en meerkleurige patina.- Sculptuur is rond 1900 gemaakt Frankrijk.- De afmetingen zijn,Hoogte 83,5cm. / Breed 36cm. / Diepte 40cm.- Het gewicht van het grote sculptuur + marmeren basis is 17kg.Het prachtige Émile-Louis Picault sculptuur wordt zorgvuldig ingepakt, en snel en verzekerd verstuurd. (Gelieve geen verzending naar Azië & de Verenigde staten. De verzending naar Azië en de Vs is op eigen risico, van de koper.)