Émile Berchmans (1867-1947)Amer Mauguin, 1897Lithografie op velijnpapier.Ondertekend op het bord in de linkerhoek van de afbeelding.Afmetingen+Grootte van het vel: 31,5 x 21,5 cm / 12,4 x 8,4 in.+Grootte van de afbeelding: 19 x 14 cm / 7,4 x 5,5 inch.Conditie: in goede staat met enkele kleine vlekken en kleine scheurtjes in de marges. Beeld verder zeer schoon. Niet ingelijst.Deze litho werd als plaat opgenomen in het boek van Ernest Maindron, 'Les Affiches étrangères illustrées (1886-1895)', gedrukt in Parijs door l'Imprimerie Chaix in 1897.Het boek werd gedrukt in een oplage van 1.025 en bevatte 84 kleurplaten, waarvan deze één is, waardoor het vrij zeldzaam is.Wij verzenden wereldwijd met DHL of vergelijkbare verzendbedrijven.