Origineel oud emaille reclamebord met mooie glans in originele staat.Niets aan bijgewerkt of gerestaureerd.Formaat ca 70 x 47 cmKan ook opgehaald worden regio Alkmaar NLDe verzendkosten worden dan uiteraard terug betaald.Foto’s zijn onderdeel van de omschrijving Wordt zorgvuldig verpakt aangetekend en verzekerd verzonden met Post NL track en trace