Zeer fraai en authentiek origineel emaille reclamebord van AWO – Simson Suhl, afkomstig uit het voormalige Oost-Duitsland (DDR). Dit iconische ontwerp met de rode bliksemschicht op gele achtergrond is wereldwijd geliefd bij verzamelaars van motor-, bromfiets- en industriële DDR-reclame.Wat dit bord extra bijzonder maakt, is dat het is uitgevoerd in meerdere lagen echt emaille, wat zorgt voor een diepe glans, prachtige kleurverzadiging en een zeer duurzame afwerking. Dit is duidelijk zichtbaar aan de randopbouw en het oppervlak.⸻Bijzonderheden • Origineel DDR-reclamebord • Merk: AWO – Simson Suhl (VEB-MEWA) • Uitgevoerd in meerdere lagen echt emaille • Diepe glans en krachtige kleuren • Mooi rond model met iconisch bliksemschicht-logo • Geschikt voor mancave, garage, showroom of verzameling⸻StaatIn mooie gebruikte staat met normale, lichte gebruikssporen passend bij leeftijd en origineel buitengebruik. Geen storende schade. Emaille glanst nog zeer fraai.⸻VerzamelwaardeDit type AWO / Simson Suhl borden is zeer gewild onder motor- en DDR-verzamelaars en wordt steeds schaarser in originele staat met meerdere emaillagen.