Originele emaille reclame klokplaat van Rozeboom’s IJsspecialiteiten, uitgevoerd in een diepe donkerblauwe kleur met opvallende oranje en witte belettering. Bovenin staat een klassieke ijswagen afgebeeld, wat direct de nostalgische uitstraling van dit bord versterkt. Onderaan de karakteristieke slogan: “Kwaliteit bestaat nog.”Deze klokplaat is vervaardigd van dik staal met echte emaillering, wat zorgt voor een prachtige glans, sterke kleurvastheid en een zeer duurzame afwerking. Dit type klok werd gebruikt als promotioneel object in winkels en ijssalons en is tegenwoordig een geliefd verzamelobject binnen de wereld van reclameborden.Het uurwerk ontbreekt, waardoor u hier zelf weer eenvoudig een volledig werkende klok van kunt maken, of het bord puur decoratief kunt gebruiken.Details: • Opschrift: Rozeboom’s IJsspecialiteiten • Slogan: Kwaliteit bestaat nog • Afbeelding: Klassieke ijswagen • Materiaal: Echt emaille op staal • Functie: Reclame / bedrijfsklok • Periode: Rond 2000 • Staat: Goede staat met lichte gebruikssporen passend bij leeftijd • Originele gaten aanwezig voor uurwerk en ophangingBijzonderheden: • Origineel reclameobject, geen replica • Mooie contrastrijke kleuren met sterke uitstraling • Zeer geschikt voor ijssalon, horeca, mancave, winkelinterieur of verzamelruimte • Decoratief én verzamelwaardig