Prachtige originele emaille klokplaat van ENORM – Resmi Uithoorn, uitgevoerd in de kenmerkende rood-wit-zwarte kleurstelling. Dit is een authentiek reclame-object dat werd gebruikt als winkel- of gevelklok bij een Resmi-dealer of verkooppunt.Deze klokplaat dateert van rond het jaar 2000 en is vervaardigd van dik staal met echte emaillering, wat zorgt voor diepe kleuren, hoge glans en een zeer duurzame afwerking. De uitstraling sluit perfect aan bij de klassieke reclamevormgeving van eerdere decennia.Het uurwerk ontbreekt, waardoor u hier zelf eenvoudig weer een werkende klok van kunt maken, of het bord puur decoratief kunt ophangen als wandobject.Details: • Merk: ENORM – Resmi Uithoorn • Materiaal: Echt emaille op staal • Periode: circa 2000 • Toepassing: voormalige winkel- of gevelklok • Staat: Goede staat, lichte gebruikssporen passend bij leeftijd • Voorzien van originele montagegatenBijzonderheden: • Origineel reclameobject, geen replica • Mooie glans en strakke opdruk • Geschikt voor mancave, garage, showroom of interieur • Verzamelwaardig voor liefhebbers van Nederlandse reclameborden