Fraai emaille reclamebord van Puntigamer Bier, afkomstig uit Graz-Puntigam, een naam die al meer dan een eeuw onafscheidelijk verbonden is met de Oostenrijkse biercultuur. Dit bord toont de klassieke huisstijl van de Erste Grazer Actien Brauerei, uitgevoerd in een krachtige diepblauwe achtergrond met helder witte en zwarte schaduwletters.De combinatie van het traditionele lettertype, de decoratieve krullen en de opvallende kleurcontrasten geeft het bord een authentieke en stijlvolle uitstraling die zowel verzamelaars als liefhebbers van brouwerijmemorabilia aanspreekt.Kenmerken • Origineel emaille bord met sterke glans • Klassieke reclame-uitvoering van Puntigamer Bier • Tijdloze blauwe achtergrond met fraai reliëf in de letters • Voorzien van ophanggaten • Stevig, zwaar en kwalitatief uitgevoerdStaatHet bord is in mooie gebruikte conditie, met slechts lichte gebruikssporen passend bij de leeftijd. De kleuren zijn helder, de glans is uitstekend en het geheel toont prachtig aan de wand.Bijzonder geschikt voor • Bier- en brouwerijverzamelaars • Mancave, kroeg, bar of horeca-inrichting • Sfeervolle vintage / retro wanddecoratie • Decoratie voor liefhebbers van Oostenrijkse bierhistorie