Rechthoekig metalen bord uit Japan met zwarte en rode tekst op gele achtergrond. De tekst luidt “Bescherm het bos – laten we er zuinig op zijn”. Onderaan staat vermeld dat het bord is geplaatst in Heisei 12 (jaar 2000) en de herkomst Gunma Prefectuur (Japan).Dit is een authentiek gebruikt bord, met duidelijke en eerlijke gebruikssporen die bijdragen aan het karakter en de uitstraling. Voorzien van bevestigingsgaten en zeer decoratief voor interieur, tuin, garage of als verzamelobject van Japanse borden en emaille/metaalreclame.Het artikel wordt verstuurd vanuit Nederland, dus geen dure verzending en inlaringskosten binnen Europa.