Dit unieke, recent gemaakte landschapsschilderij getiteld ‘Een pad door herinnering’ maakt deel uit van de serie 'Abstract Landscapes' door Elise Eekhout. In dit kunstwerk heeft de kunstenaar de essentie van een onstuimig landschap vastgelegd met vloeiende penseelstreken van acrylverf en delicate accenten van goudafwerking. Deze mix van expressionisme en impressionisme roept een diep gevoel van rust en contemplatie op. Eekhout schildert om de kijker uit te nodigen tot introspectie en om de schoonheid van subtiele, gelaagde texturen te waarderen.Gedurende de dag zorgen veranderend licht ervoor dat de metallic details glanzen en vervagen, waardoor het schilderij verandert naarmate de uren verstrijken.- Techniek: moderne, hoogkwalitatieve acrylverf en vergulding op canvas, afgewerkt met shellac- Afmetingen: (hoogte) 30 × (breedte) 50 cm- Afmetingen van het frame: (hoogte) 33 × (breedte) 53 cm- Staat: nieuw (December 2025)- Herkomst: Certificaat van herkomst van Atelier Elise Eekhout – geregistreerd bij 2 MAAL EEVerzending: verzekerd, veilig verpakt in een op maat gemaakte kartonnen doos met zuurvrij papier en bubbelfolie.