Elena SALNIKOVA, geboren in 1970.Als internationaal gerenommeerd kunstenaar neemt hij deel aan kunstbeurzen in Rusland, Europa en de VS en boekt hij succes in China.- Kunstbeurzen: Los Angeles, Tokio, Peking, Shanghai, Shenzhen-Recente privé-exposities: Moskou, Peking en Shanghai.- Meisje met kitten - Winter is gekomen - olieverf op doek, onderaan rechts gesigneerd, achterop gesigneerd en getiteld.Afmetingen toile: 50×40 cmOptioneel mogelijk kader.Een door de kunstenaar ondertekend certificaat van echtheid wordt overhandigd aan de koper.Snelle levering in Frankrijk en wereldwijd - de verzending gebeurt via een privé vervoerder: FedEx, UPS, DHL, enz.Gemakkelijke levering in China en Taiwan met minimaal douanekosten of zonder.We hebben een kantoor in Shanghai.Onze verzendkosten omvatten de verzekering op basis van de schatting van het werk.