Bekijk kavel bij Onlineveilingmeester.nl

€ 51

Elektrische damesfiets, Gazelle, Orange C7, 2017, Framemaat ca. 47 cm., gebruikt, 7 versnellingenGeveerde voorvorkGeveerde zadelpenBanden leegShimano middenmotorInclusief accu en fietscomputerAccu staat op slotDiverse beschadigingen op stuur, voorspatbord beschadigdExclusief sleutel en acculader,

Andere interessante kavels