Bekijk kavel bij Onlineveilingmeester.nl
€ 51
Elektrische damesfiets, Gazelle, Orange C7, 2017, Framemaat ca. 47 cm., gebruikt, 7 versnellingenGeveerde voorvorkGeveerde zadelpenBanden leegShimano middenmotorInclusief accu en fietscomputerAccu staat op slotDiverse beschadigingen op stuur, voorspatbord beschadigdExclusief sleutel en acculader,