Elegante antieke verzilverde suikerpot met sierlijke Empirische rocaille versieringen – Suikerpot – Sierlijk model en staat verhoogd op vier elegante pootjes
Prachtige verzilverde Suikerpot / Bonbonnière.Elegant model versierd met sierlijke empirische rocaille en staat verhoogd op vier elegante pootjes.Gemerkt met poinçon.Eerste helft 20e eeuw Hoogte ca 19 cm Diameter kraag ca 8 cmDiameter buik maximaal ca 11 cmBreedste punt met oren ca 14 cmGewicht ca 580 gramMooie goede staat , natuurlijke gebruik en ouderdomssporen.Bekijk de foto’s deze maken deel uit van de beschrijving en tonen een duidelijk beeld.Wordt met uiterste zorg verpakt en verstuurd met de post, colissimo.Bekijk ook eens onze andere artikels.