Een zeer decoratieve maar ook functionele secretaire of schrijftafel, ontworpen door Egon Ostergaard. Bijzonder aan deze secretaire is het houtpatroon van de rol en het geometrische fineerpatroon. De secretaire heeft drie grote laden, een uittrekbaar blad, drie kleine laden en vijf vakjes onder het rol top. Het meubelstuk verkeert in een prachtige vintage staat, met minimale gebruikssporen.Hoogte 96 cm Breedte 90 cm Diepte 45 cm / 70 cm