Eettafel, Bruuts, Victoria, verjongd, excl. stoelen, acaciahout, 200x100 cm, , ShowmodelExcl. stoelenShowmodellen kunnen gebruikssporen en/of beschadigingen hebben. Voor een goed beeld kun je gebruik maken van de kijkdag., De kavels van deze veiling staan op een verdieping.