Hele mooie Japanse porseleinen Imari steelvazen uit de edo-periode, 18e eeuw.Hoogte: 29 cmStaat: mooie staat. De bovenrand is mooi gerestaureerd. Wordt wereldwijd zorgvuldig verzonden.De foto's maken onderdeel uit van de omschrijving.