Zeer mooi Chinees blauw-wit porseleinen bord, Wanli, 17e eeuw.Herkomst: Fa. A.C. Beeling & zn, Leeuwarden.Staat: goede staat, een paar minieme schilfers.Wordt wereldwijd zorgvuldig verzonden.De foto's maken onderdeel uit van de omschrijving.